WOOM
WOOM apvieno estētisku dizainu, vieglu izvēli un nevainojamu produkta sastāvu.
WOOM rada produktus, kas spēj mainīt cilvēku attieksmi pret ikdienas mutes dobuma kopšanu.
WOOM produkti tiek ražoti modernās Eiropas rūpnīcās, kur uzkrāta daudzu gadu pieredze mutes dobuma higiēnas produktu ražošanā.
Riser® Melnais Apjomīgais zobu diegs NOŅEM līdz pat 40% vairāk aplikuma uz zobiem, salīdzinot ar parasto zobu diegu. Šis zobu diegs, kas apstrādāts ar ksilītu un aktīvo kokogli, vidēji uzrādīja par 42% mazāku asiņošanas indeksu, salīdzinot ar parasto zobu diegu, kā arī novērš kariesu.
WOOM zobu pastas bērniem vecumā no 3 līdz 8 gadiem un junioriem no 6 gadiem pieejams dažādās garšās un satur 98% dabīgu sastāvdaļu. Šīs zobu pastas īpaši izstrādātais sastāvs palīdz novērst kariesu un nostiprināt piena zobu emalju.
CURAPROX BE YOU
6 GARŠU KOMPLEKTS. IZMĒĢINI TĀS VISAS UN SAJŪTI SAULI, BRĪVDIENAS UN PAVASARA TUVOŠANOS!
Zobu balināšana mājās ar IWHITE 2 instant
Zobu balināšana mājas apstākļos
Zobu balināšana vēl nekad nav bijusi tik ērta un vienkārša!
CIK SVARĪGS IR UZTURS ZOBIEM?
Atbild zobu higiēniste Lauma Šivare
Cukurs tiek patērēts par daudz! Līdz ar to ikdienā mēs it kā neapzināti piebarojam mūsu "zobgrauzīšus".
Pārsvarā baktērijām visgaršīgākie ir ogļhidrāti un cukuri. Mūsdienās visur klāt ir cukurs, kaut vai splēptais cukurs baltmaizē, gāzētie, saldie dzērieni. Cukurs tiek patērēts par daudz! Līdz ar to ikdienā mēs it kā neapzināti piebarojam mūsu "zobgraužus". Tāpēc ir jāpiedomā pie uztura un ikdienā patērēto cukura daudzumu, arī lielā saistībā ar zobiem. Svarīgi ir arī neēst katras 10, 20 minūtes. Labāk būtu konkrētas 3-4 ēdienreizes pa dienu, pēc ēdienreizes uzreiz apēst kādu saldumu, ja bez tā nevar iztikt, un tad vispār neko neēst līdz nākamajai ēdienreizei, nevis našķēties dienas vai vakara garumā. Tādai pieejai no zobu veselības viedokļa būtu mazāka iespēja kariesa attīstībai. Protams, vissvarīgākais ir iztīrīt ēdiena atliekas vismaz 2 reizes dienā ar zobu birsti, diegu un zobu pastu, kuras sastāvā ir vismaz 1000ppm fluorīda
KĀPĒC ZOBU HIGIĒNA JĀVEIC IK PĒC 6 MĒNEŠIEM?
Atbild zobu higiēniste Lauma ŠIvare
Mutes dobuma veselība vispārēji parāda, kāds ir ķermeņa stāvoklis.
Mutes veselība vispārēji parāda, kāds ir ķermeņa stāvoklis.
Ļoti svarīgi ir zobu higiēnu veikt vismaz 1 reizi gadā, bet vislabāk būtu 1 reizi pusgadā. Praksē pierādīts, ja zobu higiēnu veic regulāri, tad pastāv mazāks kariesa attīstības risks, nepaspēj tik krasi sakrāties aplikums un izveidoties zobakmens.
Mute ir ieeja organismā. Un, ja ieejā kaut kas nav labi, tas viss var atsaukties organismā kopumā. Mutes veselība vispārēji parāda, kāds ir ķermeņa stāvoklis. Ja zobi ir bojāti, smagana asiņo, mutē ir iekaisuma perēklis, kas tomēr ietekmē mūsu vispārējo ķermeņa veselību! Zinātniski ir pierādīts, ka, piemēram, smaganu asiņošana un iekaisums iet "roku rokā" ar asinsspiediena problēmām.
KĀDAS ZOBU PASTAS VISLABĀK IZVĒLĒTIES?
Atbild zobu higiēniste Lauma ŠIvare
Katra zobu pasta veic savu darbu. Pats galvenais, kas jāatceras, ka zobu pastas visu laiku ir jāmaina!
Mūsdienās
izvēle ir plaša, daudz un dažādas zobu pastas. Katrai zobu pastai ir atšķirīgs
sastāvs. Noderīgi zināt, ka zobu pastas iedalās konkrētās grupās:
- pastas kariesa profilaksei un ārstēšanai;
pastas periodonta (audu ap zobu) profilaksei un saslimšanu ārstēšanai;
- pastas jutīguma mazināšanai;
- baltinošās un balinošās zobu pastas;
- pastas ar specifisku darbību, piemēram, kserostomijas jeb sausas mutes ārstēšanai.
Katra zobu pasta veic savu darbu. Piemēram, smaganu slimībām domātās pastas papildus vielas veicina smaganu dzīšanu; jutīgās pastas sastāvs palīdz to jutību mazināt. Pats galvenais, kas jāatceras, ka zobu pasta visu laiku ir jāmaina! Lai nav tā, ka vienu un to pašu zobu pastu lietojam gadiem ilgi, jo tad mutē esošās baktērijas pierod pie pastas ķīmiskā sastāva un vairs nereaģē uz to, rodas baktēriju rezistence. Sanāk, ka pasta nevis tīra zobus, bet visi netīrumi ātrāk ķeras klāt pie zobiem. Tāpēc labi būtu, kad izlietojam zobu pastas tūbiņu, iegādājamies citas firmas zobu pastu. Var lietot arī vienu zobu pastu no rīta un pavisam citu zobu pastu vakarā.
Galvenais, lai zobu pastas sastāvā ir vismaz 1000 ppm fluorīda.
CIK SVARĪGA IR ZOBU DIEGOŠANA?
Atbild zobu higiēniste Lauma ŠIvare
Ja mēs zobus tīram tikai ar zobu birsti, tad burtiski sanāk, ka mēs zobus iztīrām tikai pa pusei! Zobu diegs ir tikpat svarīgs, kā zobu birste.
Ja ģeometriski paskatāmies uz zobiem, tad zobi
atrodas ar sāniem kopā, smagana nav uzreiz klāt pie zoba. Problēma rodas tajā,
ka zobu birste fiziski netiek zobu starpās vai zem smaganas. Starpzobu
tīrīšanai vajadzētu lietot zobu diegu un starpzobu birstītes. Turklāt smagana
ieiet uz iekšu 2-3 milimetrus kā rieva gar zobu, tur arī sakrājas ēdiens,
aplikums, baktērijas. Starpzobu birstītes labi iztīra zobu starpas, bet netiek
zem smaganas. To paveic zobu diegs!
Ja matemātiski iztēlojas, ka zobi ir 100%, tad zobu birste iztīra 49% no 100% un 51% paliek zobu diegam un starpzobu birstītēm. Pirms 3 gadiem Lietuvā "Baltijas higiēnistu kongresā" periodontoloģe minēja, ka zobu birste iztīra 42%, zobu diegs un starpzobu birstītes - 58%. Tātad praktiski 50%/50%. Zobu diegs ir tikpat svarīgs kā zobu birste. Ja mēs zobus tīram tikai ar zobu birsti, tad burtiski sanāk, ka mēs zobus iztīram tikai pa pusei.
Manā pieredzē varu teikt, ka 75% cilvēku zobus nediego vispār. Tiem retajiem cilvēkiem, kuri zobus diego un tīra katru dienu, ir pavisam cits mutes stāvoklis - ne asiņošana, ne zobakmens, ne kariess.
Pirkumu grozs
Pirkumu grozs ir tukšs.